Wybierz miasto:

O zabiegu - Manicure hybrydowy

Zadbane dłonie i paznokcie są wizytówką każdej kobiety. Niestety często brakuje nam czasu i cierpliwości na ich pielęgnację. Codzienne obowiązki sprawiają, że utrzymanie nieskazitelnego manicure wydaje się wręcz niemożliwe.

 

Do dziś!

 

Mam już na to rozwiązanie! Manicure hybrydowy!

 

  • Koniec z odpryskiwaniem, smugami i długim czasem wysychania!
  • Pożegnaj uczucie frustracji związanej z uszkodzeniami lakieru!
  • Powitaj satysfakcję i zadowolenie z idealnie trwałego koloru!

 

 

Manicure hybrydowy to najnowszy trend w kosmetyce paznokci.  Stał się  poważną konkurencją dla standardowej wersji manicure.

 

 

Zabieg ten, to nowoczesne podejście do manicure, które pozwala przedłużyć efekt zadbanych paznokci nawet do dwóch tygodni.  Trwałość ponad 14 dni!

 

Manicure tego typu jest bezpieczny dla naturalnej płytki, nie wymaga mocnego piłowania, w przeciwieństwie do standardowej metody żelowej czy akrylowej.

Paznokcie zyskują naturalny piękny i elegancki wygląd.

Do wykonania manicure hybrydowego wykorzystuje się specjalne produkty, które łączą w sobie najlepsze właściwości lakieru do paznokci oraz żelu utwardzanego w lampie UV.

W naszym gabinecie pracujemy na produktach Gelish wiodącej amerykańskiej marki Nail Harmony. 

Gelish jako jedyny z dostępnych preparatów hybrydowych posiada bardzo szeroką gamę kolorystyczną ponad 48 barw. ( Dla porównania Shellac ma ich tylko 12 ) 

 

Piękna kolorystyka i łatwość nakładania produktu to doskonałe cechy przejęte od standardowych lakierów do paznokci, długotrwałość manicure hybrydowego to zasługa właściwości żeli światło-utwardzalnych.

 

 

 

Gelish nie odpryskuje jak zwykły lakier, jest trwały i odporny na urazy, nie matowieje, nie ściera się. Gelish ma szeroką gamę kolorystyczną nie pozostawiającą smug i gwarantuje piękny trwały połysk. Nie wymaga czasochłonnego suszenia, wysycha w 2 minuty, a co najważniejsze nie obciąża i nie niszczy płytki paznokcia.  Dodatkowo jest łatwy do usunięcia, bez piłowania czy zrywania.

 

 

 

Manicure hybrydowy to doskonała alternatywa dla wszystkich osób, które nie są zdecydowane na przedłużanie paznokci metodą żelową lub akrylową lub chcą z tych metod zrezygnować.

Doskonały jest również dla klientek, które cenią naturalność i boją się zabiegów ingerujących w strukturę paznokcia lub po prostu cenią swój czas.

Ten nowoczesny manicure trwa krótko, tylko 50-60 minut, w porównaniu do dwugodzinnego nakładania tipsów.

 

Manicure hybrydowy Gelish jest odpowiedzią na wszechobecny w modzie trend naturalności. Obecnie coraz częściej odrzuca się wszystko co związane jest ze sztucznością i nadmierną ingerencją w naturalną fizjonomię i piękno kobiety.


Lakier Gelish usuwa się w ciągu 10 minut. Łatwo, szybko i bezpiecznie można wykonać to tylko w salonie. Konieczne jest zastosowanie  kompresów z preparatem na bazie acetonu.
Gelish jest odporny na zmywacz do paznokci. Po zmyciu Gelish, paznokcie są zdrowe, gotowe na kolejny manicure.


Idealny nie tylko na parotygodniowe urlopy, wyjazdy służbowe czy śluby ale do codziennego użytkowania.